Nintendo Wii U Black Premium Pack 32GB + New Super Mario Bros.U + New Super Luigi U

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
NDP NIUH070
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Nintendo Wii U Black Premium Pack 32GB + New Super Mario Bros.U + New Super Luigi U

Nintendo Wii U Black Premium Pack (32GB) + New Super Mario Bros.U + New Super Luigi U

Nintendo Wii U - nástupce celosvětově populárního Wii - promění váš obývací pokoj v zábavní herní centrum. Nové Wii U navždy změní způsob hraní a je jedno zda se bavíme o singleplayeru či o společném hraní s rodinou a přáteli, změní způsob interakce s vaší televizní obrazovkou a také způsob komunikace nejen v hráčské komunitě.

Díky novému revolučnímu ovladači s dotykovou obrazovkou a dokonale přesnému snímání pohybu vám Nintendo opět otevírá nový herní prostor – nyní navíc s podporou rozlišení Full HD a rozhraním HDMI pro připojení k nejmodernějším plochým televizorům v nekomprimované digitální kvalitě.

Wii U™ GamePad - hlavní ovladač konzole Wii U zahrnuje:

  • dotykový displej LCD s uhlopříčkou 6,2 palců a poměrem stran 16:9
  • dvě analogové páčky, akční tlačítka A/B/X/Y, ramenní tlačítka L/R/ZL/ZR, tlačítka Power/Home/SELECT/START/+/- a tlačítko TV.
  • mikrofon, kameru, funktionalitu NFC (bezdrátovou výměnu dat mezi přenosnými zařízeními), zabudovaný stylus, stereo reproduktory, senzorovou lištu, 3,5 mm vstup na sluchátka a posuvník hlasitosti.
  • pohybové senzory (akcelerometr, gyroskop a geomagnetický senzor), dobíjecí lithium-ionovou baterii, podporuje vibrační odezvu.
  • se zabudovanou baterií váží zhruba 500g

Součástí tohoto prémiového balení je navíc legedární hra New Super Mario Bros.U a hra New Super Luigi U. Navíc koupí prémiového balení získáte členství v programu Nintendo Network Premium, které vám během užívání konzole přinese další řádku skvělých výhod.

New Super Mario Bros.U
Nová verze legedární hry, tentokrát s možností zapojení až pěti hráčů. I tentokrát proradný zloduch Bowser unesl a uvěznil sličnou princeznu Peach do své nepřístupné a velmi dobře střežené pevnosti a na bedrech hráče leží nelehký úkol vytrestat Bowsera za jeho hanebný čin a zajatou princeznu vysvobodit. Kromě klasického příběhu obsahuje New Super Mario Bros. U také dva zbrusu nové módy a multiplayer.

New Super Luigi U
Samostatně hratelný dodatek ke hře New Super Mario Bros. U, kde získáte 82 nových úrovní a nových dobrodružství s Luigim, který vyskočí snad ještě o něco výše než Mario. Úrovně začínají se 100 vteřinami na hodinách a jsou vybaveny složitými překážkami.

Nintendo Network Premium
Nintendo Network Premium je exkluzivní odměna pro kupující Wii U Premium Packu. Členství se dá přirovnat k Ambassador programu na Nintendu 3DS. V rámci něj budete získávat za své nákupy v Nintendo eShopu na Wii U zhruba 10% z nákupní ceny nazpět v podobě bodů. Jakmile získáte 500 bodů, budete je moci používat pro nákup dalších digitálních her či jiných obsahů. Program Nintendo Network Premium bude platný do prosince 2014.

Miiverse
Dalším klíčovým prvkem herní zkušenosti s Wii U představuje nová sociální síť Miiverse. Tu tvoří virtuální vesmír plný Mii, ve kterém budete potkávat členy vaši domácnosti, rodiny, přátelé či lidé z okolí anebo hráče se kterými něco sdílíte. Sdílení svých zážitků s hráči z celého světa, vyměňování zkušeností z hraní a objevování nových obsahů jsou důvodem proč byl Miiverse přiveden k životu.

Kromě základní obrazovky, ze které budete vstupovat do her a aplikací obsahuje Mii také pro sociální sítě typickou zeď a nechybí ani možnost chatu včetně podpory hlasu a videa. K tomu má Wii U GamePad zabudovaný mikrofon a kameru. Miiverse bude hráčům k dispozici kdykoli i v průběhu hraní a sice právě prostřednictvím dotykového displeje ovladače.

Internetový prohlížeč:
Wii U obsahuje také prohlížeč, který umožňuje uživatelům s internetovým připojením surfovat po webu z pohodlí gauče. Použitím tlačítek na GamePadu Wii U můžete zobrazit vaše oblíbené webové stránky bez použití televize.

Parametry a specifikace:

CPU (procesor)
Vícejádrový procesor postavený na základech IBM Power.

Operační pamět
Wii U obsahuje operační paměť 2 GB RAM – 1 GB RAM pro systém a 1 GB RAM pro hry.

Obraz
Grafický čip (GPU): podpora vysokého rozlišení (podpora GPGPU), využívá moderních technologií grafických karet AMD Radeon.
Wii U podporuje rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 480p a 480i
Kompatibilní kabely: HDMI, Wii D-Terminal, komponentní kabel Wii, RGB Wii, S-Video Wii, Stereo AV a Wii AV.

Zvuk
Šestikanálový PCM linear výstup přes HDMI kabel anebo digitální výstup přes AV Multi Out konektor.

Další ovladače
Konzole Wii U podporuje současné připojení dvou ovladačů Wii U GamePad, čtyř ovladačů Wii Remote (či Wii Remote Plus) či Wii U Pro Controlleů. Dále podporuje Wii příslušenství jako Nunchuk, Classic Controller či Wii Balance Board.

Operační pamět
Wii U obsahuje operační paměť 2 GB RAM – 1 GB RAM pro systém a 1 GB RAM pro hry.

Paměť
Wii U používá pro ukládání dat zabudovanou flash paměť.Wii U Premium Pack Black má 32 GB flash pamět. Wii U podporuje také paměťové karty SDHC a dále lze rozšířit paměť připojením externího USB uložiště.

Médium
Wii U čte optické Wii U a Wii disky. Optické Wii U disky pojmou až 25 GB dat a jsou čteny rychlostí 22,5 MB za vteřinu.

Připojení k síti
Wii U lze připojit k internetu bezdrátově (IEEE 802.11b/g/n). Dále obsahuje celkem 4 USB 2.0. konektory, dva ve předu a dva vzádů, které podporují Wii LAN Adepter.

Zpětná kompatibilita
Takřka každé příslušenství pro Wii a takřka každá hra pro Wii lze použít na Wii U díky funkci zpětné kompatibility. Díky funkci přenosu souborů lze z Wii na Wii U přesunout i své WiiWare a Virtual Console hry.

Balení obsahuje:

Wii U konzole (Černé provedení) x1
Interní flash paměť 32GB
Wii U GamePad (Černé provedení) x1
Wii U GamePad stylus (Černé provedení)
Wii U GamePad Cradle x1
Wii U GamePad Stand x1
Wii U Console Stand x1
Wii U AC adaptér x1
Wii U GamePad AC adaptérx1
HDMI kabel (1.5m) x1
Sensor bar x1

Balení obsahuje navíc:

New Super Mario Bros.U
New Super Luigi U
video bonus
Wii Karaoke U by JOYSOUND - zkušební verze na 7 dní

Věk: 7+
Barva: ČERNÁ
Rozměry: 46 x 172 x 268 mm

Rozměr (cm) 46 x 172 x 268,5 mm cm
Věk od 7 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu