nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Nines 36701 Noa panenka mrkací s vlásky 45 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Nines 36701 Noa panenka mrkací s vlásky 45 cm
Krásná holčička jako živá, připravená pro tebe. Miminko je vhodné i pro menší slečny, je lehké a příjemně se nosí, má měkké tělíčko, světlé vlásky, které se dají česat.
Miminko umí plakat a volat ''mama'' a ''papa''. Pokud chceš mimčo utišit, vlož dudlík a bude spokojené a tiché.
Dokonale propracovanou krásnou roztomilou pusinku, nosánek, tvářičky i ručičky a nožičky, řasy jsou pravé, mrká.
Na sobě má šedý overal společně s krásnou růžovou vestou s kožíškem a kapucou. Na hlavě má pletenou čepici s bambulkami. Na nohou má pletené ponožky růžové barvy. Vše dokonale ladí k sobě.
Baleno v sáčku. Součástí dudlík.
- měkké tělíčko
- panenka jemně a trvale voní
- umí mrkat a plakat
- dudlík lze vložit do úst
Věk: 3+
Baterie: 3 x LR44 1,5V (Součást balení)
Výška: 45 cm
Hmotnost: 670 g
Země původu: Španělsko
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Vhodné | od 3 let |
| Výška balení | 45 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Délka balení | 11 cm |
| Váha balení | 0.7 kg |
| Šířka balení | 30 cm |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| počet baterií | 3 ks |
| Výška panenky | 45 cm |