nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Nikko City Service Popelář
Nikko City Service Popelář
City Service přináší od značky Machine Maker všechny nové styly a motivy autíček.
Postavte hasičský vůz, popelářský vůz a odtahovku a poté jednotlivé díly kombinujte a vymýšlejte svůj vlastní bláznivý nový stroj.
Každé vozidlo obsahuje šroubovák, figurku, samolepky a návod k použití.
Věk: 3+
počet dílků: 9
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 12.07 cm |
| Výška balení | 20.32 cm |
| Délka balení | 21.91 cm |
| Váha balení | 0.54 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| Počet dílků | 9 |