Navlékání dřevěných korálků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Navlékání dřevěných korálků
Navlékací, dřevěné tvary zabaví Vaše nejmenší děti při navlékání a tvoření vlastních náhrdelníků.
Navlékání povzbuzuje děti k rozvoji motorických dovedností, kreativity, soustředění a trpělivosti.
Plastová dóza obsahuje velké dřevěné korálky a barevné tkaničky na které lze korálky navlékat. Celkem 90 korálků a 5 provázků.
Věk: 3+
Materiál: dřevo, textil
Rozměr korálku: 2 x 2 cm dle druhu
Rozměry balení: 16 x 12 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.63 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |