Naše dítě

299 Kč
Dostupnost
SKLADEM 2 KUSY
Můžete mít již 27.8.
Doprava
Kód výrobce
OTN 0184785
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Naše dítě

Kniha je mimořádnou prací kolektivu předních českých odborníků z Ústavu pro matku a dítě v Praze a specialistů z dalších špičkových pracovišť – gynekologů, porodníků a dětských lékařů.

Žádné další podobné dílo v moderní české medicíně nebylo dosud vytvořeno. Mimořádně cenný je především společný pohled autorů, kteří prezentují světovou úroveň porodnictví a péče o dítě v České republice, na tuto širokou oblast lékařské vědy.

Podrobně na vysoké úrovni a přitom srozumitelně informují budoucí rodiče o vývoji dosud nenarozeného dítěte a o všem, co v tomto období prožívá jeho matka. Přibližují nejnovější vědecké poznatky a sledují nitroděložní vývoj nového človíčka od početí až po narození.

Vysvětlují, jak vyloučit všechny problémy, které by v těhotenství mohly nepříznivě ovlivnit zdraví dítěte i jeho matky. Dotýkají se i tak složitých témat, jako je genetika a těhotenství a mateřství žen se zdravotními komplikacemi. Radí, jak se připravit na porod a na vše, co s ním souvisí, i na šestinedělí.

Značnou část knihy věnují péči o novorozence v domácím prostředí až do tří let života dítěte.

Zabývají se rovněž otázkami plánovaného rodičovství, neplodnosti a lékařské etiky. 528 stran, téměř 1 000 barevných fotografií, grafů, schémat i speciálně připravených obrázků a tisíce nových a podrobných informací o všem, co potřebují mladí lidé vědět, než se DÍTĚ narodí a také potom, až se narodí. Je to pohled do nejintimnějšího soukromí muže a ženy, kteří se za devět měsíců stanou rodiči. Je to rádce a průvodce jejich životem s dítětem až do tří let jeho věku.

Věk:0+
Počet stran: 528
Vazba: pevná bez přebalu lesklá
Rozměry: 19,6 x 26,1 x 3,6 cm

záruka 2 roky
Věk od narození
Šířka balení 19.60 cm
Výška balení 26.10 cm
Délka balení 3.60 cm
Hmotnost balení 1.67 kg
Pro koho Kluky a holky, Nejmenší (1-3 roky), Miminka (0-12 měsíců)
Rok vydání 2015

Dotaz k produktu