Maxík dodávka

Při objednávce nad 999 Kč DOPRAVA ZDARMA

Zavřít

Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Naprostá novinka Millaminis

11.10.2013

Společnost Millaminis je výrobcem kvalitních, bezpečných a nezávadných hraček pro děti od narození. Hračky Millaminis jsou vyrobeny z nezávadného materiálu certifikovaného pro děti od 0 let, jsou omyvatelné a můžete je používat i pro hraní ve vodě. Všechny hračky se vyznačují vysokou bezpečností pro hraní Vašeho dítěte.

Každý z výrobků obsahuje mobilní aplikaci která hračku dokáže oživit (AUGMENTED REALITY). Tato aplikace spolupracuje s hračkami Millaminis a diky ni můžete oživit a rozhýbat svoji sbírku hraček!

Augmented Reality je nový způsob pohledu na svět a nabízi celou řadu nevšedních zážitků. Použijte kameru na svém mobilnim zařízení a zkuste se na chvíli zaměřit na kteroukoliv hračku ze serie Millaminis. Pozvěte své kamarády a pochlubte se novým způsobem hrani! Aplikace pro mobilní zařizení je kompletně zdarma a můzete ji mít kdykoliv po ruce – pokud ji potřebujete nainstalovat na další zarříení, tak stačí pomocí jakéhokoliv čtecího programu načíst QR kod z obalu Millaminis. Kamarádi z Friends on the Move™ se na Vás už těší. Hračky Millaminis jsou vyvíjeny v české republice zkušeným harcovvíkem na poli vývoje a designu hraček.

Naprostá novinka Millaminis