Nákladní auto MAN se sklápěčkou Bruder 02756
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Nákladní auto MAN se sklápěčkou Bruder 02756
Nákladní auto MAN se sklápěčkou Bruder 02756
Nákladní auto s přívěsem MAN se sklápěčkou. Po odpojení se dá přívěs postavit na podpěry. Obě korby a kabinu řidiče lze sklápět.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry: 81 x 18,5 x 22,5 cm
Země původu: Německo
| Délka (cm) | 81 cm |
| Šířka (cm) | 18.5 cm |
| Výška (cm) | 22.5 cm |
| Měřítko | 1:16 |
| Vhodné | od 3 do 8 let |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |