Nakladač Maxi Lena
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Nakladač Maxi Lena
Lena Maxi Nakladač s plastovými koly
Plastový nakladač z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Je plně mechanicky funkční. Možno využít jako odstrkovadlo o nosnosti 50 kg.
Ideální hračka na hřiště, pískoviště nebo doma.
Baleno bez kartonu.
Věk: 3+
Materiál: plast
Nosnost: 50 kg
Rozměry: 69 x 28 x 34 cm
Země původu: ČR
| Délka (cm) | 69 cm |
| Šířka (cm) | 34 cm |
| Výška (cm) | 28 cm |
| Vhodné | od 3 do 10 let |
| Země původu | ČR |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |