nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
My Melody velká lampa DPL6
My Melody velká lampa DPL6
My Melody – Velká lampa DPL6 (včetně baterií)
Dekorativní stolní lampa s motivem oblíbené postavičky My Melody. Model DPL6 nabízí příjemné, jemné osvětlení vhodné do dětského pokoje nebo na noční stolek.
Napájení zajišťují 3× LR44 baterie, které jsou součástí balení.
Lampa je vyrobena z kvalitního plastu a je navržena s důrazem na bezpečnost při použití dětmi.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.60 cm |
| Výška balení | 9.50 cm |
| Délka balení | 10.50 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |