nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mozaika klobouček 4 cm pro nejmenší
Mozaika klobouček 4 cm pro nejmenší
Základ stavebnice tvoří podložka, která připomíná včelí plástve.
Na tuto podložku se skládají různobarevné dílky stavebnice a děti si mohou vytvořit různé obrázky dle své fantazie nebo přiloženého návodu.
V balení najdete 80 ks.
Věk: 1 +
Rozměry balení: 45 x 34 x 4 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Šířka balení | 45.00 cm |
| Výška balení | 34.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.49 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |