nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Moulin Roty Sněžítko kouzelná myška
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Moulin Roty Sněžítko kouzelná myška
Roztomilá malá myška s kouzelnou hůlkou a v růžové sukýnce si užívá drobné jiskřící vločky, které se na ni snášejí. Krásná dekorace do pokojíčku bude oblíbenou hračkou dětí se zvukovým doprovodem.
Sněžítko má průměr 9 cm a výšku 8 cm. Na spodní straně je klíček pro opakované natažení.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 8.50 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.22 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |