nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mňoukací kočka 23 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mňoukací kočka 23 cm
Bílá kočka v kartovém pelíšku, která nedělá nepořádek a je s ní zábava. Máte rádi kočičky a nemůžete mít vlastní? Pořiďte si tuto roztomilou plyšovou čičinku do svého pokoje.
Kočička umí vrtět ocáskem a mňoukat.
Věk: 3+
Materiál: plast, plyš
Délka: 23 cm
Baterie: 3 x AA 1,5V (jsou součástí)
Rozměr balení: 23 x 15 x 23 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.40 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| počet baterií | 3 ks |