Millaminis Velká čerpací stanice

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kategorie
Kód výrobce
MIM 3130
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Millaminis Velká čerpací stanice

Millaminis Velká čerpací stanice

Tučňák Pingi veze dodávku benzínku na pumpu opičáka Boba.

Společnost milla minis je výrobcem kvalitních, bezpečných a nezávadných hraček pro děti od narození. Hračky milla minis jsou vyrobeny z nezávadného materiálu certifikovaného pro děti od 0 let, jsou omyvatelné a můžete je používat i pro hraní ve vodě. Všechny hračky se vyznačují vysokou bezpečností pro hraní Vašeho dítěte.

Každý z výrobků obsahuje mobilní aplikaci která hračku dokáže oživit (AUGMENTED REALITY). Tato aplikace spolupracuje s hračkami milla minis a diky ni můžete oživit a rozhýbat svoji sbírku hraček!

Augmented Reality je nový způsob pohledu na svět a nabízi celou řadu nevšedních zážitků. Použijte kameru na svém mobilnim zařízení a zkuste se na chvíli zaměřit na kteroukoliv hračku ze serie milla minis. Pozvěte své kamarády a pochlubte se novým způsobem hrani!
Aplikace pro mobilní zařizení je kompletně zdarma a můzete ji mít kdykoliv po ruce – pokud ji potřebujete nainstalovat na další zarříení, tak stačí pomocí jakéhokoliv čtecího programu načíst QR kod z obalu milla minis. Kamarádi z Friends on the Move™ se na Vás už těší.

Věk: 6m+
Materiál: tvrzená pěna
Délka autíčka: 9 cm

Vhodné od 6 měsíců do 6 let
Země původu ČR
záruka 2 roky

Dotaz k produktu