Millaminis Malá farma

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kategorie
Kód výrobce
MIM 2100
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Millaminis Malá farma

Millaminis Malá farma

Býk Maxim a opičák Bobo hospodaří na malé farmě.

Společnost milla minis je výrobcem kvalitních, bezpečných a nezávadných hraček pro děti od narození. Hračky milla minis jsou vyrobeny z nezávadného materiálu certifikovaného pro děti od 0 let, jsou omyvatelné a můžete je používat i pro hraní ve vodě. Všechny hračky se vyznačují vysokou bezpečností pro hraní Vašeho dítěte.

Každý z výrobků obsahuje mobilní aplikaci která hračku dokáže oživit (AUGMENTED REALITY). Tato aplikace spolupracuje s hračkami milla minis a diky ni můžete oživit a rozhýbat svoji sbírku hraček!

Augmented Reality je nový způsob pohledu na svět a nabízi celou řadu nevšedních zážitků. Použijte kameru na svém mobilnim zařízení a zkuste se na chvíli zaměřit na kteroukoliv hračku ze serie milla minis. Pozvěte své kamarády a pochlubte se novým způsobem hrani!
Aplikace pro mobilní zařizení je kompletně zdarma a můzete ji mít kdykoliv po ruce – pokud ji potřebujete nainstalovat na další zarříení, tak stačí pomocí jakéhokoliv čtecího programu načíst QR kod z obalu milla minis. Kamarádi z Friends on the Move™ se na Vás už těší.

Věk: 6m+
Materiál: tvrzená pěna
Délka autíčka: 9 cm

Vhodné od 6 měsíců do 6 let
Země původu ČR
záruka 2 roky
Skladem - U Vás již zítra
719 Kč

Dotaz k produktu