nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
MGA's Miniverse - Make it Mini Zamilovaná série, série 2
MGA's Miniverse - Make it Mini Zamilovaná série, série 2
Kdo by odolal kouzlu miniaturních překvapení? Série MGA's Miniverse - Make it Mini Zamilovaná série, série 2 přináší jedinečný zážitek tvorby vlastních sladkých pochoutek či šperků v neuvěřitelně realistických detailech. Vyrob si srdíčková lízátka, čokoládový dezert s třešněmi nebo ultra vzácný prsten přímo z ingrediencí obsažených v balení. Stačí jen smíchat, nechat alespoň 5 minut na slunci vytvrdnout a můžeš naservírovat! Tento set je ideální pro všechny kreativní duše, které milují malé věci s velkým efektem. Užij si radost z tvoření a překvap své blízké originálním dárkem plným lásky a detailů.
Věk: 8+
Šířka balení (cm): 9.525
Výška balení (cm): 9.525
Délka balení (cm): 9.525
Hmotnost balení (kg): 0.143
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 9.53 cm |
| Výška balení | 9.53 cm |
| Délka balení | 9.53 cm |
| Váha balení | 0.14 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |