nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
MGA's Miniverse - Make It Mini Jarní série, série 2
MGA's Miniverse - Make It Mini Jarní série, série 2
Vydej se na malou jarní dobrodružnou výpravu s MGA's Miniverse - Make It Mini Jarní sérií, sérií 2, kde mini hračky přinášejí obrovská překvapení! Tento set tě vtáhne do světa tvoření, kde z ingrediencí v balíčku vytvoříš roztomilé a detailně propracované mini repliky sladkého jídla, nápojů či dekorací. Stačí nechat tvůj výtvor alespoň 5 minut na slunci vytvrdnout a můžeš začít servírovat své malé mistrovské dílo! V této edici objevíš kytičkové sušenky, kuřátkový dort nebo ovečkový cupcake – každé z nich je ultra realistické a připravené tě okouzlit. Připrav se na kreativní zábavu plnou radosti a originálních nápadů, které potěší každého sběratele i milovníka miniatur.
Věk: 8+
Rozměry balení: 9.525 x 9.525 x 9.525 cm
Hmotnost balení: 0.148 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 9.53 cm |
| Výška balení | 9.53 cm |
| Délka balení | 9.53 cm |
| Váha balení | 0.15 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |