nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
MGA Miniverse – Make it Mini Boty
MGA Miniverse – Make it Mini Boty
Zajímá vás, jak vytvořit unikátní mini tenisky, které zaujmou nejen vzhledem, ale i osobitým designem? S MGA Miniverse – Make it Mini Boty můžete vyrobit skutečné malé boty pomocí speciální pryskyřicové formy. Stačí nechat podrážku zatvrdnout na přímém slunci nebo pod UV světlem a pak ji obalit látkou a doplnit barevnými tkaničkami podle vlastní fantazie. Tento kreativní set nabízí možnost kombinovat různé barvy podrážek a vytvářet tak jedinečné modely v sérii 12 bot. Vstupte do světa tvoření a nechte se překvapit, jak snadno se dá stát malým návrhářem! Užijte si hodiny zábavy a hrdě vystavte své výtvory před kamarády či rodinou.
Věk: 8+
Rozměry balení: 9.525 x 9.525 x 9.525 cm
Hmotnost balení: 0.169 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 9.53 cm |
| Výška balení | 9.53 cm |
| Délka balení | 9.53 cm |
| Váha balení | 0.17 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |