Melissa & Doug Stohování budov a aut

-28%
699 Kč
499 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 12 DĚTEM
Dostupnost
POZOR, POSLEDNÍ KUS!
Značka
Kód výrobce
MDG MDW13576
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Melissa & Doug Stohování budov a aut

Barevné bloky ke stavění, vkládání a řazení, ale i zapadající jeden do druhého a šest dopravních prostředků, které mohou zajet dovnitř jako do garáže.

Děti mají tolik možností, jak si s touto skvělou hračkou hrát. Schovávat a hledat, počítat, stavět na sebe, vedle sebe od nejmenšího do největšího a spoustu dalších možností.

Tato hračka umožňuje dětem stavět věže nebo postavit město s nemocnicí, hasičskou stanici, školu, a to s dřevěným dopravním prostředkem určeným pro každou budovu. Děti také mohou párovat dopravní prostředky s budovami podle čísel nebo barev.

Procvičí si tím jemnou motoriku, fantazii, představivost a učí se barvy, čísla a zdokonalí mnoho dalších schopností.

Obsahuje: 6 budov a 6 dřevěných dopravních prostředků.

Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku.

Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva.

Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku.

Věk: 3+
Rozměr: 39,5 x 16 x 14,2 cm

záruka 2 roky
Věk od 3 let
Počet dílků 12
materiál Dřevo
Šířka balení 39.50 cm
Výška balení 16.00 cm
Délka balení 14.20 cm
Hmotnost balení 1.11 kg
Pro koho Kluky, Předškoláky

Dotaz k produktu