Melissa & Doug Puzzle dřevěné se zvuky Zvířata na farmě 8 dílků

359 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 53 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Kód výrobce
MDG MDS10726
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Melissa & Doug Puzzle dřevěné se zvuky Zvířata na farmě 8 dílků

Dřevěné puzzle nabízí dětem zvířátka se zvukovými efekty. Umístěním správného kusu puzzle do otvoru se ozve zvuk daného zvířátka na farmě.

Položením správné puzzle na své místo, každé zvíře vydá zvuk 8 obrázků, 8 zvuků. Děti budou nadšené z úspěchu položením správného zvířátka do otvoru.

Zvuky a barvy jednotlivých kusů rozvíjí sluchové a zrakové vnímání dětí. Puzzle se vkládají za pomocí úchytky, která je na každém kusu přidělaná zvlášť.

Obsahuje: dřevěnou hrací plochu, 8 ks puzzlí, zvukové zařízení.

Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku.

Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva.

Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku.

Věk: 2+
Materiál: dřevo
Baterie: 2 X AAA 1,5V (nejsou součástí)
Rozměr: 30 x 22 x 1,6 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 2 let
Počet dílků 8
materiál Dřevo
Šířka balení 30.00 cm
Výška balení 22.00 cm
Délka balení 1.60 cm
Váha balení 0.53 kg
Pohlaví Unisex
Baterie Nejsou součástí balení
Typ baterií AAA 1,5 V
počet baterií 2 ks
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)

Dotaz k produktu