Melissa & Doug Odemykání zámků

-27%
549 Kč
399 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 30 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
MDG MDX19540
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Melissa & Doug Odemykání zámků

Barevná dřevěná deska s dvířky a okénky s několika druhy zámků. Vhodné na procvičovaní jemné motoriky, soustředění a koordinace pohybů.

Mohou hledat konkrétní obrázek, soutěžit v rychlosti otevření a zavření dveří nebo vyprávět příběh podle nalezených obrázků.

Vaše děti se tak naučí otevírat zámky na dveřích, na skříňce nebo na zámku u auta. Rozvíjí rozpoznávání barev, čísel, zvířat a přispívá k všestrannému rozvoji dítěte.

Balení obsahuje: masivní dřevěnou desku se čtyřmi zámky a klíčem.

Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku.

Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva.

Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku.

Věk: 2+
Materiál: dřevo, kov
Rozměr desky: 31 x 24 x 1,5 cm

 

 

záruka 2 roky
Věk od 3 let
materiál Dřevo
Šířka balení 31.00 cm
Výška balení 24.00 cm
Délka balení 1.50 cm
Hmotnost balení 0.76 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu