nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mega Construx Barbie dům 303 dílků
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mega Construx Barbie dům 303 dílků
Když se nastěhujete do Barbie Domu™, objevíte svět možností. Nechte se vést svou představivostí při budování svého vysněného domu a zařizujete jednotlivé místnosti nábytkem a dalšími doplňky.
Připravte se na přespání se svými 2 mikropanenkami Barbie™ a roztomilým štěňátkem.
Pak se vydejte do fotografického studia, kde můžete vytvářet zábavná videa a zjistit, že s Barbie™ můžeš být kým chceš.
Tato stavebnice je určena pro začátečníky, snadno se staví a nabízí tolik možností k vyprávění příběhů v každém kroku stavění.
Věk: 5+
Počet kostiček: 303
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Váha balení | 0.37 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Počet dílků | 303 |