nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Medvěd černý 25 cm
Medvěd černý 25 cm
Plyšová hračka ve tvaru černého medvěda o délce 25 cm.
Vyrobena z měkkého, zdravotně nezávadného a odolného materiálu.
Vhodná pro děti od 3 let.
Splňuje přísné bezpečnostní normy.
Podporuje rozvoj smyslového vnímání, fantazie a citového pouta při hře i odpočinku.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.22 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |