Me to you Tatty Teddy Interaktivní medvídek 34 cm

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
MTY G01W2810
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Me to you Tatty Teddy Interaktivní medvídek 34 cm

Me to you Tatty Teddy Interaktivní medvídek

Na jedné skládce pod starou matrací ležel zapomenutý plyšový medvídek. Ležel tam v dešti, ležel tam ve sněhu. Postupem času vlivem vody i sněhu medvídek zešedivěl a zmodral mu nos. Na jeho prokřehlém tělíčku se objevilo pár děr. Až ho jednoho dne objevila malá holčička a vzala si ho domů. Poprosila maminku, aby medvídka vyčistila a opravila mu díry záplatami. Od té doby byli nejlepšími přáteli.

Milý dárek, další přírůstek do vaší sbírky, pohlazení po duši, či roztomilá hračka. To vše je, nebo může být medvídek Tatty Teddy, známější pod značkou Me to you. Nechte se vtáhnout do této modronosé mánie a podlehněte kouzlu záplatovaného medvídka.

Tento unikátní medvídek Tatty Teddy bude reagovat na váš hlas. Nejprve nahrajte do medvídka fráze, které najdete v návodu a pak si s ním užijete spoustu zábavy (pozor, medvídek bude reagovat pouze na hlas, kterým byly nahrány fráze). A co třeba pohádka na dobrou noc? Poproste rodiče, ať vám přečtou příběh z knížky “The Adventures Begin”. Až vás maminka nebo tatínek vyzvou, přečtěte sami zvýrazněné slovo/slova a koukněte, jak bude medvídek reagovat. Začne vydávat roztomilé zvuky a dělat legrační pohyby. Nebo mu řekněte jednu ze speciálních frází a pozorujte jeho reakce.

Pokud již máte některého z plyšáků z řady Join In a Play My Blue Nose, zažijete obrovské překvapení! Tito plyšáci budou na sebe vzájemně reagovat.

Pozor! Medvídkovi také svítí ve tmě nos.

Věk: 3+
Materiál: luxusní jemná plyš
Rozměry: 34 cm x 24,5 cm x 23 cm

 

Vhodné od 3 do 99 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu