Maxi Cosi Autosedačka Pebble Raspberry Red

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
MXC 63078140
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Maxi Cosi Autosedačka Pebble Raspberry Red

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Raspberry Red 0-13 kg

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble má uhlazený a jemný design, který pod sebou skrývá nejnovější technologické vychytávky, které poskytují vám a vašemu dítěti nepředstavitelné pohodlí, snadnost používání a bezpečí. Autosedačku lze upevnit do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu nebo systému IsoFix. Ve spojení se systémem IsoFix poskytuje vysokou míru ochrany a větší komfort pří instalaci autosedačky. Systém boční ochrany zvětšuje ochranu dítěte v případě bočního nárazu.

Kombinace s kočárky:
Autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix lze použít v kombinaci s následujícími kočárky:

  • iCandy
  • Mima
  • Maxi-Cosi
  • Quinny
  • Bébé Confort
  • Mutsy
  • Bugaboo
  • Stokke

Komfort:
Maxi-Cosi Pebble je prostorná autosedačka dodávaná včetně výplně pro malé děti a výplně na hlavičku, která je ideální pro malá miminka. Jakmile začnou růst, lze obě výplně z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě. Sluneční stříška je integrovaná v zadní části autosedačky a díky pružnému lemu na autosedačce ji lze vyndat během několika málo vteřin. Díky inovativnímu systému bezpečnostních pásu vám nebudou nikdy překážet při umísťování dítěte do automobilu. Výšku ramenních pásů a opěrky na hlavičku lze polohovat jedním pohybem ruky. Pro přenášení autosedačky Maxi-Cosi Pebble je určeno ergonomicky tvarované madlo. V případě potřeby lze do malého úložného prostoru v zadní části uložit drobnosti pro miminko. Potah autosedačky lze zcela odejmout a prát.

Upevnění do automobilu:
Autosedačka může být uchycena do automobilu pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu, systému IsoFix (v kombinací se základnou Maxi-Cosi FamilyFix či 3 bodového pásů se základnou Maxi-Cosi EasyBase 2.V kombinaci se základnou FamilyFix lze navíc autosedačku nastavit do extra vzpřímené polohy.

Bezpečnost:
Hmotnost dítěte: 0 - 13 kg
Věk cca.: 0 - 1rok dítěte

Věk: 0+
Barva autosedačky: ČERVENÁ
Isofix: ANO
Země původu: EU
 

Vhodné od narození do 1 roku
Země původu EU
záruka 2 roky

Dotaz k produktu