Mattel Mega Construx Barbie péče o zvířátka
Mattel Mega Construx Barbie péče o zvířátka
Vstupte do kouzelného světa péče o zvířata s Mega Construx Barbie! Pomozte třem mikropanenám vytvořit dokonalé místo pro krmení, péči o koně a přehlídku, kde se potkávají roztomilá zvířátka jako panda, želva, koala či lenochod. Díky doplňkům jako kartáč, miska s vodou nebo stetoskop zažijete stavění plné zábavy a fantazie.
Tato stavebnice je ideální pro začátečníky a nabízí neomezené možnosti příběhů v každém kroku stavění. Rozměry balení jsou praktické na přenášení i skladování – objevte radost ze stavění už od 4 let!
Věk: 4+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.65 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |