nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mattel Matchbox Jurský svět dopravní prostředek
Mattel Matchbox Jurský svět dopravní prostředek
Objevte kolekci Matchbox Jurský svět, která přináší autentické modely vozidel v měřítku 1:64 inspirované ikonickými scénami z filmové série Jurský svět. Každý model je precizně zpracovaný s důrazem na realistické detaily, barvy a potisky odpovídající filmovým předlohám.
Tato vozidla jsou dodávána bez možnosti výběru, různé druhy. Představují ikonická vozidla z Jurského světa.
Věk: 3+ let
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 11.00 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.05 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |