nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mattel Jurský Svět adventní kalendář
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mattel Jurský Svět adventní kalendář
Adventní kalendář zpříjemní čekání na Ježíška. Každý den od 1. až do 24. prosince ti čekání zpříjemní jedna figurka dinosaura nebo doplněk z Jurského světa.
Připravte se na napínavou akci a dobrodružství s filmem Jurský svět: Nadvláda!
Obsahuje celkem více než 30 dílky hraček, včetně 19 mini dinosaurů, 1 mini figurky člověka a několika dílků brány a plošiny, to vše ve svátečním balení.
Věk: 3+
Materiál: papír, plast
Počet okének: 24
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 44.50 cm |
| Výška balení | 30.50 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.65 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |