Mattel Jurassic World útočící Carnotaurus se zvuky 39 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mattel Jurassic World útočící Carnotaurus se zvuky 39 cm
Připravte se na vzrušení a dobrodružství s tímto velkým dinosaurem inspirovaným filmem Jurský svět: Nadvláda.
Reálná figurka přichází v působivé velikosti 39 cm na délku a 19 cm na výšku a s dramatickým útočným pohybem jedinečným pro tento druh dinosaurů.
Dinosaurus má rozšířený rozsah pohybu při útočných akcích pro dosažení realistické bojové hry.
Po stisknutí tlačítka na hřbetu otevře Carnotaurus svou tlamu a zavře. Tlačítka na boku po stisknutí vydávají zvukové a světelné efekty pro reálnou hru.
Rozšířená digitální hra je dostupná naskenováním jejich DNA tagu ve vylepšené aplikaci Mattel Jurassic World Facts.
Věk: 4+
Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
| Váha balení | 0.60 kg |
| Šířka balení | 39.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 25.50 cm |
| Vhodné | od 4 let |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |