nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mattel Jurassic World Distortus Rex
Mattel Jurassic World Distortus Rex
Přineste si domů sílu prehistorie s Jurassic World Distortus Rex od značky Mattel.
Tento detailně zpracovaný model obávaného predátora Distortus Rexe nabízí realistický design podle filmové předlohy a autentické pohyby i zvuky.
Pomocí tlačítka u ocasu aktivujte strašidelný pohyb hlavy a zuřivý řev, zatímco otočením ocasu spustíte divoký útočný pohyb tlapou.
Díky interaktivním funkcím a možnosti propojení s aplikací Jurassic World Play si děti mohou rozšířit zážitek o digitální dobrodružství – skenováním kódu na noze dinosaura získají přístup k AR aktivitám a digitální sbírce.
Tento model je ideálním dárkem pro všechny malé fanoušky dinosaurů a filmové série Jurassic World.
Věk: 4+
Délka figurky: cca 56 cm
Baterie:3x AA (LR6) Alkaline(součástí balení)
Funkce: zvukové efekty, pohyb hlavy, máchání tlapou
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 56.00 cm |
| Výška balení | 25.50 cm |
| Délka balení | 11.50 cm |
| Váha balení | 0.60 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |