doprava zdarma
akce

Mattel Hot Wheels super ultimátní mega garáž - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
HWL FDF25_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Mattel Hot Wheels super ultimátní mega garáž - Poškozený obal

Mattel Hot Wheels super ultimátní mega garáž - Poškozený obal

Největší Hot Wheels garáž všech dob je tady! Užij si mnoho zábavy s tímto jedinečným herním setem od Hot Wheels. Zaparkuj svou sbírku aut Hot Wheels do ultimátní garáže, kde je 140 parkovacích míst.

Garáž je více než 90 centimetrů vysoká. Tento jedinečný herní set v sobě navíc ukrývá motorizovaný výtah, ve kterém můžeš přepravit dokonce až 23 autíček najednou, několik různých herních ploch a mnoho dalšího.

Jakmile zajedeš všemi autíčky do výtahu, dávej si dobrý pozor na hrozivou gorilu, která umí vyšplhat po věži a jejímž cílem je shodit autíčka z výtahu. Tento a mnoho dalších parádních prvků ti zajistí téměř nekonečné možnosti hraní.

Součástí ultimátní garáže jsou čtyři autíčka i obrovský tryskáč, do kterého můžeš naložit dvě Hot Wheels autíčka. Vydej se na vyhlídkový let kolem města a poté jednoduše přistaň na svém vlastním heliportu na střeše garáže. Ihned po přistání můžeš využít parádní dvouproudou závodní dráhu, která začíná na střeše. Připrav se na závod, nebo si vyjeď prozkoumat město, kde naleznete myčku, obchod. Všechny auta po té zaparkuj na svá místa pro odpočinek a další den budou plní energie na mostrózní jízdy a závody.

 V setu najdeš hned několik připojovacích míst, pomocí kterých můžeš připojit ultimátní garáž ke svým dalším herním setům od Hot Wheels a vytvořit tak svět plný závodních tratí a zábavy. 

Věk: 5+
Materiál: plast
Rozměry balení: 76 x 87 x 20 cm

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Věk od 5 let
Rozměr (cm) 76 x 87 x 20 cm
Pro koho Kluky
záruka 2 roky

Dotaz k produktu