nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mattel Hot Wheels Action dráha kdo s koho
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mattel Hot Wheels Action dráha kdo s koho
Závoď, předváděj akrobatické kousky a uháněj podle vlastních pravidel! Tato souprava ti umožňuje postavit si vlastní dráhu pro ty nejlepší zážitky s Hot Wheels.
Vytvářej různé závodní tratě a překážky pomocí jednotlivých částí dráhy, konektorů, zatáček, přeskakovacích překážek, startovacích zařízení a svorky pro gravitační závod bok po boku.
Máš tuny variant a nekonečné množství možností, jak si hrát.
Souprava obsahuje 1 autíčko.
Věk: 5+
Materiál: plast
Rozměr balení: 57 x 35 x 7 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 57.00 cm |
| Výška balení | 35.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 1.00 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |