nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mattel Cloudees zvířátko
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mattel Cloudees zvířátko
Seznamte se s Cloudees a objevte rozkošná překvapení ukrývající se v nadýchaných obláčcích!
Stačí postupovat podle jednoduchého návodu. Nalijte vodu do obláčku, zavřete pevně víčko a potom už jen stačí obláčkem třást po dobu 60 vteřin.
Prozkoumejte obláčkovou pěnu a objevte rozkošné překvapení, které se v obláčku ukrývá.
Součástí každého zvířátka Cloudees je odnímatelný huňatý ocásek a očko na zavěšení, takže si můžeš vzít pouzdro ve tvaru mráčku a svého rozkošného kamaráda všude s sebou.
Věk: 4+
Materiál: plast
Rozměr balení: 13 x 14 x 7 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |