Mattel Buzz Rakeťák Multifunkční opasek
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mattel Buzz Rakeťák Multifunkční opasek
Úžasná hračka pro všechny fanoušky filmu Toy Story. Díky tomuto nadpozemskému pásku inspirovaného filmem mohou děti prozkoumat svět Buzze Rakeťáka od Disney Pixar.
Příběh o původu astronauta, který inspiroval všemi milovanou hračku vesmírného rangera.
Opasek, se kterým můžete prožívat svá vlastní dobrodružství.
Věk: 4+
Materiál: plast
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.5 cm |
| Výška balení | 30.5 cm |
| Délka balení | 9.5 cm |
| Váha balení | 0.5 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |