Mattel Barbie magický delfín hrací set

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kategorie
Kód výrobce
BRB FCJ29
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Mattel Barbie magický delfín hrací set

Mattel Barbie magický delfín hrací set

S herním setem Barbie Oceánský poklad Delfíní kouzlo se můžeš ponořit do zábavy v oceánu, která je inspirovaná dobrodružstvím panenky Barbie a jejich sestřiček.

Panenka Barbie je oblečena v potápěčském oblečení a chystá se objevovat třpytivě růžový korálový ostrov, který skrývá mnoho překvapení. Stiskni tlačítko na útesu a staň se svědkem toho, jak roztomilý krab vykoukne ven ze svého úkrytu a opět se vrátí dovnitř. Fialová ústřice se také otevírá a zavírá a odhaluje tak perlu ukrytou uvnitř. Otevři truhlici s pokladem a zažij ještě více fascinujícího dobrodružství.

Staň se kamarádkou mořských živočichů, které útes obývají – čtyři zvířátka, která stříkají vodu, jsou připravena na podvodní dobrodružství. Mezi nimi nechybí delfín, delfíní mládě, mořský koník s jedním rohem, nebo mořská želva. Všechna zvířátka mají pestré barvy a jedinečné detaily.

Panenka Barbie má na sobě barevné potápěčské tričko a modré kraťasy. Možnosti zábavného vyprávění podmořských příběhů rozšiřují doplňky, jako jsou šnorchl a ploutve.

Sesbírej všechny panenky a doplňky z řady Barbie Delfíní kouzlo.

Balení obsahuje:

  • panenku Barbie v módních oblečcích
  • útes s třemi ukrytými překvapeními
  • čtyři mořské živočichy stříkající vodu
  • šnorchl a ploutve

Věk: 3+
Materiál: plast
Výška: 29 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 3 let
Pohlaví Holka
Věk Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu