Mattel Barbie dům
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mattel Barbie dům
Rozkládací domeček pro panenku Barbie nabízí mnoho možností. V domečku se nachází koupelna, kuchyň a ložnice, k tomu navíc spousta doplňků. Nechybí nábytek, jako židle, tématické obrazy a doplňky, které dodají hře na opravdivosti. Malý bazén lehce připravíš pro holčičky, které milují koupání. Tvoje možnosti jsou nekonečné.
Domeček neobsahuje panenku Barbie
Věk: 3+
Materiál: plast
Šířka rozloženého domečku: 60 cm
Rozměry balení: 45,5 x 32 x 15,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 45.5 cm |
| Výška balení | 32 cm |
| Délka balení | 13.5 cm |
| Váha balení | 1.88 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |