nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Mattel Barbie a dotek kouzla panenka Malibu - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Mattel Barbie a dotek kouzla panenka Malibu - Poškozený obal
Panenka Barbie® Malibu září v šatech inspirovaných jejím kouzelným vzhledem ve filmu Barbie a dotek kouzla!
Panenka má na sobě pohádkové šaty s tylovou sukní ozdobenou hvězdami a s detaily křídel na živůtku.
Její mazlíčci jsou také báječní, přichází s rozkošným motýlkem a štěňátkem, které nosí roztomilé tutu.
Barbie má pastelově růžové vlasy o délce 17 cm a doplňky jako hřeben, třpytivou čelenku a ozdobnou sponku do vlasů.
Úžasný svět, ve kterém můžeš být kým chceš.
Věk: 3+
Výška panenky: 29 cm
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.36 kg |
| Šířka balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 32.50 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |