nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Magna-Tiles Police Patrol 20 dílků
Magna-Tiles Police Patrol 20 dílků
Věk: 3+ let
Materiál: Magnet
Počet dílků: 20
Země původu: USA
Šířka balení (cm): 25
Výška balení (cm): 25
Délka balení (cm): 5.7
Hmotnost balení (kg): 0.68
Baterie: nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Počet dílků | 20 |
| materiál | Magnet |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 5.70 cm |
| Váha balení | 0.68 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |