Magformers Čtverec 12ks - II. jakost

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
MGF 60002_II.JAKOST
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Magformers Čtverec 12ks - II. jakost

Magformers Čtverec 12ks - II. jakost

Sada MAGFORMERS "Čtverce" obsahuje 12 různobarevných magnetických čtverců balených samostatně ve folii. Strana čtverce měří 6,4 cm.

Čtverce jsou spolu s trojúhelníky základními stavebními kameny každé stavebnice MAGFORMERS.

MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.
MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly.

Věk: 1+
Počet dílů: 11 ks
Rozměry balení: 7,8 x 6,4 x 6,4 cm

II.jakost - zboží s plnou záruční dobou, nekompletní (bez 1 ks čtverce) jinak plně funkční, bez obalu.

Délka (cm) 7.8 cm
Šířka (cm) 6.4 cm
Výška (cm) 6.4 cm
Vhodné od 1 roku
Pohlaví Unisex
materiál Magnet
záruka 2 roky

Dotaz k produktu