nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Made Miminko Adélka s prvními zoubky a kartáčkem 40cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Made Miminko Adélka s prvními zoubky a kartáčkem 40cm
Made Miminko Adélka s prvními zoubky a kartáčkem 40cm
Miminko z kolekce Adélka umí 2 dětské zvuky. Miminko má svoje první dva zoubky. Panenky Adélka je řada dětských panenek, která zprostředkovává dětem pocit "jaké je být milující maminkou".
Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost.
Vlastnosti:
- přiložením kartáčku k ústům se ozve zvuk čištění zubů a dětský smích
- dudá dudlík,
- mrkací očka
Balení obsahuje:
- panenka
- kelímek
- kartáček
- dudlík
Věk: 3+
Materiál: plast, textil
Výška: 40 cm
Rozměry balení: 28 x 18 x 33 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 12.5 cm |
| Výška balení | 39 cm |
| Délka balení | 31 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Výška (cm) | 40 cm |
| Pohlaví | Holka |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |