nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
MaDe Auto popelářské na dálkové ovládání
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
MaDe Auto popelářské na dálkové ovládání
MaDe Auto popelářské na dálkové ovládání
Každý malý klučina sní o práci popeláře. Jezdit na stupínku v zadní části nákladního auta, to je přece bezva dobrodrůžo. Podobné pocity může zažít pří řízení popelářského auta na dálkové ovládání.
Věk: 3+
Materiál: plast
Baterie ovladač: 3 x AA ( nejsou součástí balení)
Baterie auto: 4 x AA ( nejsou součástí balení)
Délka: 27 cm
Šířka: 7 cm
Výška: 12 cm
Rozměry balení: 15 x 42 x 16 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 42 cm |
| Výška balení | 16 cm |
| Délka balení | 15 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Délka (cm) | 27 cm |
| Šířka (cm) | 7 cm |
| Výška (cm) | 12 cm |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |