nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lumpin Kočička Chicky tm.šedá, 20 cm
Lumpin Kočička Chicky tm.šedá, 20 cm
Lumpin plyšák z této kolekce má své jméno a svůj vlastní příběh, který najdete v knížečce u každého z nich.
Třeba kočičky Chicky a Chilli se teprve hledají. Chtějí být zajímavé, a tak všem tvrdí, že milují kávu.
ALE! Káva není to, co na Latte macchiato tak milují. Je to právě velké množství našlehaného mléka, které si vždy s velkou chutí vychutnávají do úplného konce.
Pochází z Itálie, kde s kávou začíná den.
Věk: 0+
Materiál: plyš
Rozměr: 20 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 28.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky), Miminko (0-12 měsíců), Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |