nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Little Tikes Peeky Pals Klokan
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Little Tikes Peeky Pals Klokan
Hra s novým kamarádem začíná! Zatlač na hlavu zvířecí postavičky a objev další překvapení!
Pokud zatlačíš na hlavu Klokana, poskočí vpřed a v kapse objevíš malé klokáně.
Věk: 9m+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 9 měsíců |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 29.60 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.311 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky), Miminko (0-12 měsíců) |