Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem
Houpačka pro batolata s opěradlem Little Tikes 170959
Růžová houpačka s bezpečnostními popruhy pro nejmenší.
- nastavitelné popruhy
- vysoké opěradlo zad
- přední opěrka ve tvaru „T“ pro bezpečné a pohodlné houpání
- lana součástí balení
- vhodné od 9 měsíců
Věk: 9m+
Materiál: plast
Nosnost: 23kg
Rozměry: 38 x 38 x 46 cm
Země původu: vyrobeno v EU
| Délka (cm) | 38 cm |
| Šířka (cm) | 38 cm |
| Výška (cm) | 46 cm |
| Hmotnost (kg) | 3.81 kg |
| Vhodné | od 9 měsíců do 3 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |