Little Tikes 171161E13 Dřevěné hřiště Strasbourg - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Little Tikes 171161E13 Dřevěné hřiště Strasbourg - Poškozený obal
Little Tikes 171161E13 Dřevěné hřiště Strasbourg - Poškozený obal
Dřevěné hřiště s pevnou skluzavkou, klasickou houpačkou, houpačkou pro dva a zavěšeným houpacím talířem. Součástí balení jsou dřevěné díly i spojovací materiál.
- Délka skluzavky je 180 cm.
- Dřevěné části jsou impregnovány
- Součástí je kotvící sada.
- Montáž není zahrnuta v ceně výrobku.
- Určeno pro domácí využití
Věk: 3+
Materiál: dřevo plast a spojovací materiál kov
Rozměry: 340 x 310 x 225 cm
Země původu: EU
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
Produkt je v obale, který je poničený.
| Délka (cm) | 340 cm |
| Šířka (cm) | 310 cm |
| Výška (cm) | 225 cm |
| Vhodné | od 3 do 8 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Dřevo |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |