Little Live Pets Můj tančící jednorožec
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Little Live Pets Můj tančící jednorožec
Little Live Pets Můj tančící jednorožec
Tančící jednorožec Sparkles se těší na tebe. Růžový jednorožec je velmi zábavný a roztomilý.
Funkce:
- Nakrm ho, učeš ho a pohlaď - bude se ti otírat o ruku.
- Barevně mu svítí roh.
- Chodí a umí tančit na hudbu, kterou sám hraje.
Obsah: jednorožec, hřebínek, dort.
Věk: 5+
Materiál: plast
Výška: 12 cm
Rozměr balení: 23,5 x 21 x 9 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 22.00 cm |
| Délka balení | 23.50 cm |
| Váha balení | 0.55 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |