nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Little Dutch Traktor dřevěný Blue
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Little Dutch Traktor dřevěný Blue
Dřevěný traktor s robustními dřevěnými koly má tvar pro snadné držení a může se tak stát prvním autíčkem vašeho dítěte.
Další jeho kamarádi - dodávka, autíčko brouk nebo autíčko sporťák, se prodávají samostatně.
Věk: 1+
Rozměry: 13,5 x 9,5 x 4,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 17.00 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.20 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |