nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Little Dutch Kreativní sada malování prsty Fairy Garden - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Little Dutch Kreativní sada malování prsty Fairy Garden - Poškozený obal
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.28 kg |
| Šířka balení | 20.50 cm |
| Délka balení | 3.50 cm |
| Výška balení | 22.00 cm |
| Vhodné | od 2 let |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |