nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Little Dutch Dřevěná pokladna se skenerem
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Little Dutch Dřevěná pokladna se skenerem
Bez pokladny nemůže fungovat žádný dětský obchod. Pokladna na hraní v krásném dřevěném provedení obsahuje skener, číslovaná tlačítka, bankovky a mince, zásuvku na peníze, platební terminál a platební kartu.
Hra s rodiči, kamarády nebo oblíbenou panenkou může začít.
Dřevěná pokladna pomáhá rozvíjet motorické, matematické i sociální dovednosti dítěte.
Pojďme si hrát na obchod. Představte si, že máte vlastní malý obchod. Naskenujte produkty a stisknutím malých tlačítek zobrazte celkový počet. Chcete platit hotově nebo kartou?
Little Dutch nabízí moderní dřevěné hračky pro děti, doplňky a hračky pro kojence. Jejich výrobky jsou nejen funkční, ale také bezpečné a ve velmi vysoké kvalitě.
V jejich nabídce najdete krásné látkové panenky, dřevěné kostky, dětské hudební nástroje, motorické hračky pro nejmenší děti.
Věk: 3+
Rozměry: 17 x 16 x 10 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.61 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |