Liscianigiochi Carotina baby - Hry 4 v 1
Liscianigiochi Carotina baby - Hry 4 v 1
Krásná sada 4 různých her pro malé děti. Sada obsahuje pexeso (16 kusů), puzzle (4 obrázky), spojení máma a mládě (16 kusů) a věž (25 kusů).
Puzzle provázejí dítě ve všech fázích růstu a pomáhají mu rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování.
Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku.
Carotina je značka společnosti Lisciani a představuje její vzdělávací jádro. Značka je především zaměřena na předškoláky a kojence.
Věk: 1+
Počet dílů: 16
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Šířka balení | 59.00 cm |
| Výška balení | 37.50 cm |
| Délka balení | 27.00 cm |
| Váha balení | 0.52 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| Počet dílků | 16 |