nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Vysílačky Spiderman s dosahem 120 m
Lexibook Vysílačky Spiderman s dosahem 120 m
Zažijte s Lexibook vysílačkami Spiderman dobrodružství plné komunikace a týmové spolupráce! Tyto dětské walkie-talkie jsou ideální pro hraní doma i venku díky dosahu až 120 metrů. Odolná konstrukce zvládne každodenní používání a jednoduché ovládání je přizpůsobené i menším dětem, které tak mohou rozvíjet své komunikační schopnosti hravou formou.
Vysílačky podporují nejen zábavu se sourozenci či kamarády, ale i společné plánování herních scénářů. Připravte se na nekonečné hodiny zábavy a dobrodružství s motivem oblíbeného Spidermana, který děti nadchne svým designem i funkčností.
Věk: 3+
Dosah: 120 m
Typ baterie: AAA 1,5 V
Baterie: nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.50 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 6.00 ks |